Co nabízím

individuální lekce

(pro Prahu a okolí, případně dle dohody)

 Obvykle stačí 3 schůzky k tomu, abychom zjistili, kde je příčina problému a jak jej nejefektivněji řešit.

Co vás naučím ?

Naučím vás jak rozumět vašemu psovi a jak s ním komunikovat tak, aby rozuměl i on vám. S tím můžete dosáhnout krásné harmonie a skvělých výsledků ve výchově a výcviku a zvládnete tak pejska naučit nebo odnaučit prakticky cokoliv.  Výhoda oproti navštěvování cvičišť a různých kurzů je v naprosto individuálním a praktickém přístupu v reálném prostředí. 

Proč obvykle stačí jen 3 lekce? 

Při první lekci jdeme hodně do hloubky, vezmeme vše od začátku a probereme vaše soužití s chlupáčem ze všech stran, což nám ukáže co děláte dobře a kde naopak chybujete. Také zjistíte jestli dobře chápete potřeby vašeho konkrétního psa a to jak a proč právě on reaguje na konkrétní podněty. Samozřejmě vás naučím jak s pejskem pracovat.

Po první schůzce se vám otevřou nové obzory, začnete vnímat věci v širších souvislostech a můžete si potřebovat ujasnit nové poznatky . Od toho je tady druhá schůzka, na které si vše ujasníme, potvrdíme, nebo vyvrátíme. 

Třetí schůzka bývá už hlavně kontrolní - zda li probíhá vše jak má, jestli nevypluly na povrch ještě nějaké hlubší záležitosti a jestli vy jste si jisti v kramflecích. 

Jak dlouho taková schůzka trvá a kde probíhá ? 

Jedna schůzka obvykle trvá 1 - 2,5 hodiny (možno i déle, shodnou li se na tom obě strany a je-li to potřeba). 

Vy nejezdíte za mnou, ale já za vámi (obvykle). Problém budeme řešit v místě kde se děje. Začneme pravděpodobně tedy přímo u vás doma odkud vyrazíme na procházku po okolí, případně do nejbližšího parku. Netrápí-li vás vyloženě nějaké problémové chování, ale chcete jen pejska naučit, aby vás venku poslouchal,  vypilovat nějaké cviky a podobně, můžeme se sejít rovnou venku. Nejčastěji začínáme v parku poblíž vašeho bydliště (místo si můžete případně určit sami dle potřeby) a odtud můžeme, pokud je to třeba, pokračovat kamkoliv do civilizace. 

Když mi popíšete co vás trápí, doporučím vám v jakém prostředí by naše setkání mělo probíhat. 

Jak taková schůzka probíhá?

Nejprve si vyslechnu co vás trápí, jak probíhá váš běžný den a podívám se jak s pejskem fungujete doma i na procházce, nebo při tréninku (záleží co je třeba).  Následně vám vysvětlím co a proč je třeba změnit a vše vám samozřejmě názorně ukážu.  

Jak probíhá platba ? 

Vždy v hotovosti po ukončení lekce. Pokud uvažujete o předplacení tří lekcí za výhodnější cenu, máte čas se rozmyslet do konce první lekce, kdy buďto zaplatíte plnou cenu za jednu lekci, nebo si rovnou předplatíte ještě dvě následující. 

Jak rozumět ceníku ?

Jedna lekce - jedná se o cenu za jednotlivou lekci, která nikterak nezavazuje k žádné další. Využít ji můžete kdykoliv bude třeba. 

Tři lekce - zde uvádím cenu předplatného tří lekcí, které můžete využít kdykoliv budete potřebovat, nejdéle však v průběhu 4 měsíců po předplacení, které probíhá na konci první lekce.

Každá další lekce - navazuje na absolvování tří lekcí (předplacených, nebo jednotlivých). 

Pokud je třeba, nabízím také výcvikový, nebo (pře)výchovný pobyt u mě. Více informací níže. 

              

ŠTĚŇÁTKA 

Pro štěňátka do věku 6 měsíců. Jak známo, prevence je nejlepší lék 🙂 

 • Chcete-li se ujistit, že si nezaděláte na na potíže , které by vám později mohly velice znepříjemňovat život.
 • Máte malé štěňátko, představu o tom jak jej chcete vychovat/vycvičit, ale nevíte jak toho nejefektivněji dosáhnout?
 • Nebo už jste narazili na nějaké potíže při výchově či výcviku ?  

Máte zájem ? NAPIŠTE MI

JEDNA LEKCE 450.00 Kč
3 LEKCE 1150.00 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE 250.00 Kč

DOSPĚLÍ PSI

Pro psy od věku 6 měsíců dále. 

Chcete-li:

 • zlepšit poslušnost
 • naučit nové povely
 • nastavit nové hranice

 

Máte zájem ? NAPIŠTE MI

JEDNA LEKCE 550 Kč
3 LEKCE 1450 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE 300 Kč

SPORŤÁCI

Pro ty, kteří se věnují psím sportům a chtějí

 • zlepšit svůj výkon
 •  naučit svého psa něco nového a neví jak na to
 • narazili na potíže při výcviku (např. při aportu, překážkách, stopě, odmítání vykonat povel...)

Máte zájem ? NAPIŠTE MI

JEDNA LEKCE 550 Kč
3 LEKCE 1450 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE 300 Kč

ZLOBIVCI

Pro pejsky s problémovým chováním, kteří však nejsou přímo nebezpeční svému okolí (lidem, psům, nebo jiným živým tvorům) 

Pokud vás trápí například:

 • potíže při venčení - tahání na vodítku, neposlušnost, odmítání přijít...
 • potíže doma - ničení nábytku, divoké vítání návštěv jedení ze stolu, separační úzkost... 
 • naprostá anarchie 🙂 
 • patří sem také psi trpící velikým panickým strachem a fobiemi

Máte zájem ? NAPIŠTE MI

JEDNA LEKCE 700 Kč
3 LEKCE 1800 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE 400 Kč

SILNĚ PROBLÉMOVÍ PSI 

Pro pejsky se silně problémovým chováním, kteří mohou být nebezpeční svému okolí 

 • útočení na psy
 • útočení na lidi
 • silné majetnické chování

Tady platí jedno omezení pro obří plemena, jako jsou například Kavkazští nebo Středoasijští pastevečtí psi, Tibetské dogy a podobně, kterým bych se nemusela zvládnout ubránit. Jestli si myslíte, že je to právě Váš případ, určitě mi ale zkuste napsat, často to není tak horké jak se zdá.  

Máte zájem ? NAPIŠTE MI

JEDNA LEKCE 900 Kč
3 LEKCE 2400 Kč
KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE 500 Kč


 

 

VÝCVIKOVÝ, nebo (PŘE)VÝCHOVNÝ

POBYT U MĚ

VOLNÉ TERMÍNY AŽ OD 17.11. 2018!

Využít jej můžete, pokud máte potíže prokousat se někdy velmi náročnými prvotními změnami. Nejde však o jakési trvalé přeprogramování pejska !

Já funguji v podstatě jako ledoborec. Naučím pejska novým pravidlům, případně povelům, nebo mu pomůžu prolomit strach, ale aby stejně dobře fungoval i u vás, musíte se hlavně z počátku striktně a s citem držet stejných postupů, na které je pejsek nově naučen. Pokud k němu budete přistupovat jako dříve, bude se i on brzy chovat jako dříve.

Vše vám samozřejmě podrobně vysvětlím a ukážu v den předání. Vyhraďte si na to prosím dostatek času. Shrnutí všech poznatků, informací a doporučení také dostanete do dvou dnů emailem. 

Po absolvování pobytu nabízím navíc ještě jednu schůzku ZDARMA - na ujasněnou v období, kdy se učíte fungovat v novém režimu.

 Máte zájem ? NAPIŠTE MI

den pobytu včetně dne převzetí a předání 350 Kč

Jak probíhá předání?

To záleží na domluvě. Můžete mi pejska dovézt, ale určitě není problém, abych ho vyzvedla u vás. Potřebuji se dobře seznámit s tím jak normálně fungujete a co si přejete změnit. Pokud mě pejsek ještě nezná, tak  než se rozloučíme, dáme si společně s vámi procházku, abych se s ním lépe seznámila a bylo pro něj o něco méně náročné se mnou odejít. 

Pokud jste to už neudělali formou emailu, předáte mi také veškeré informace ohledně krmení a péče na kterou je pejsek zvyklý. 

Na předání po ukončení pobytu je třeba více času.  Předám vám všechny potřebné informace a vše samozřejmě ukážu v praxi. 

Kde bude pejsek ubytován?

V bytě. To že je pejsek zvyklí žít venku rozhodně není překážkou. Abych měla kontrolu, nenechávám psy klientů nikde o samotě , proto jsou i přes noc se mnou. 

Jaký bude mít denní režim ?

To je velice individuální, ale můžete se spolehnout, že celý den neproleží. Beru si k sobě vždy jen jednoho psa a to jen v případě, že na něj budu mít dostatek času. Když už si pejska k sobě beru, snažím se využít každé příležitosti, zároveň ho ale nepřetěžovat. Pejsek se mnou tráví v podstatě celý den. 

Pokud mám pejska na výcvik, zpočátku se mnou tráví většinu času, abychom se dobře poznali, sehráli a já věděla jak na něj. Výcvik jako takový pak moc času nezabere. Nejefektivnější je obvykle asi 10 minut několikrát za den. Zbytek času tráví podle jeho potřeb procházkami, hrou s ostatními psy, odpočinkem a podobně. 

U psů, kteří jsou u mně na převýchovu je to trochu odlišné. Ti se mnou tráví maximum času po celou dobu pobytu a pracuji s nimi intenzivněji. K řešení problému vede většinou komplexní cesta tzn. naučit pejska na úplně nová pravidla v různých situacích a tím, že nesedím celý den doma ( to jen když to práce s pejskem vyžaduje, no a nebo když mám volno 🙂 ), ale jsem aktivní a pejsek mě doprovází v různých situacích, pracuje vlastně většinu dne, proto je na něm změna vidět velice rychle. Abychom ji ale udrželi, musíme být naprosto důslední  ještě delší čas. 

Jak je to s krmením? 

Krmení můžete pejskovi sbalit vlastní, případně si jej předplatíte a o zbytek se postarám já. Pejsek bude samozřejmě krmen přesně tím na co je zvyklí. BARF rozhodně není překážkou. Instrukce mi předáte před převzetím. 

Přihlásit se k odběru nových článků a další dávky inspirace - zajímavé články, tipy a triky jak udělat svého psa šťastným a radostně poslušným. Klikněte na tlačítko a už vám nic neuteče.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

9 tipů jak zlepšit poslušnost svého psa

Je jedno, kolik povelů, nebo pravidel svého pejska naučíte, důležité je, aby je spolehlivě ovládal. To jestli…

Celý článek

Jak naučit štěně nebo dospěláka vykonávat potřebu venku

Asi nikoho nebaví chodit po bytě a uklízet loužičky a hromádky. Stejný problém mohou mít i majitelé…

Celý článek

5 tipů jak zjistit, jaký typ psa se k vám hodí

Problém v soužití člověka a psa vždycky vychází z člověka, ale každý člověk je jiný a stejně…

Celý článek